O nás

see

Chcete prežiť nezabudnuteľný zážitok?

LKstudio je jeho tvorcom. LKstudio sa venuje kreatívnej fotografii, kamere, ozvučeniu sál i svadobnej výzdobe.

Sme iní ako ostatní. LKstudio sa od konkurencie odlišuje osobným prístupom k zákazníkom. Dokáže svojou reatívnosťou a originalitou vyriešiť i zdanlivo bežné zákazky. Veľmi dôležité je prvotné stretnutie so snúbencami, pri ktorom sa dohodne termín prvého fotenia pred svadobných fotografií. Deň fotenia pred svadobných fotografií strávite veľmi príjemne a uvoľnene na miestach kde sa cítite najlepšie. Zažite viac ako len strojené pózovanie. Fotenie s LKstudiom je neopakovateľné, bláznivé a plné zážitkov.
Tieto fotografie je možné použiť na vytvorenie neobyčajného svadobného oznámenia, ktoré nemusí obsahovať iba mená a dátum Vášho svadobného dňa. Fotografie potešia nielen Vás ale i vašich najbližších. Váš veľký deň prežíva LKstudio spolu s Vami! Náš spoločný svadobný deň začína v skorých ranných hodinách. Sprevádzame nevestu ku kaderníčke i vizážistke. Neunikne nám ani jeden detail!

K našej práci patrí i ozvučenie svadobných sál. O nezabudnuteľnú zábavu, počas Vášho svadobného dňa sa postarajú naši Dj-ji. Svadobnú hostinu dokáže tiež nevšedne spríjemniť živá hudba.

Sortiment našich služieb uzatvára svadobná výzdoba. Nechajte výzdobu svadobnej sály na nás. Romantická svadobná dekorácia, plná kreatívnych doplnkov, vyčarí na vašej tvári spokojnosť.